A A A

Datele de contact

 sediul Central

Or. Căușeni, str. Ștefan cel Mare nr.86

E-mail: jcacancelaria@justice.md   /  jca@justice.md    

Telefon/Fax :0-243-2-25-65

sediul Ștefan Vodă

Or. Ștefan Vodă, str. Gr.Vieru nr.6

e-mail: jsv@justice.md

telefon / fax:0-242-2-26-59

   

 

Programul de lucru al secției evidență și documentare procesuală

08:00 - 17:00

Pauza: 12:00 - 13:00

Luni - Vineri

Orele de eliberare a actelor

08:00 - 17:00

Luni - Vineri

Programul de lucru al arhivei

08:00 - 17:00

Pauza: 12:00 - 13:00

Luni - Vineri

Orele de eliberare a actelor

08:00 - 17:00

Luni - Vineri

Audiența cetățenilor de către președintele instanței se efectuează referitor la problemele ce țin de activitatea Judecătoriei Căușeni, cu excepția chestiunilor privind legalitatea și temeinicia hotărîrilor judecătorești ce urmează a fi adoptate sau au fost pronunțate de către instanță în cauze concrete.

*Actele de procedură se depun în conformitate cu rigorile procedurilor prevăzute de legislaţie şi nu se vor expedia la această adresă electronică.

        Judecătoria Căușeni      

Judecător

Echipa judecătorului

(asistent judiciar, grefier)

Telefon

E-mail

Railean Victoria

Rîncău Ion

Borodin Ecaterina

Bodean Maria

0-243-2-41-14

victoria.railean@justice.md

ion.rincau@justice.md

ecaterina.borodin@justice.md

maria.bodean@justice.md 

Țîbîrnă Ina

Țiganu Victoria

Groza Sabina

Frunză Laura

0-243-2-31-66

ina.tibirna@justice.md

victoria.tiganu@justice.md

sabina.groza@justice.md

laura.frunza@justice.md

Colun Svetlana

Blidaru Maria

Verhovețchi Doina

0-243-2-76-15

svetlana.colun@justice.md

maria.blidaru@justice.md

doina.verhovetchi@justice.md

Ciocîrtă-Rusu Olesea

Cebotari Svetlana

Șleahov Iuliana

0-242-2-36-86

olesea.ciocirta-rusu@justice.md

svetlana.cebotari@justice.md

iuliana.sleahov@justice.md   

 

   

 

   

 

 

 

 

 

Denumirea funcției deținute

Nume /prenume

Telefon

e-mail

Șef al secretariatului

Țigaie Ina

0-243-2-76-17

ina.tigaie@justice.md  

Șef Secția SEDP

Paniș Svetlana

0-243-2-25-65

Fax:0-243-2-25-65

jcacancelaria@justice.md

Specialist principal SEDP

Eremeev Vasile

0-243-2-15-41

jcacancelaria@justice.md

Contabil-șef

Danu Aliona

0-243-2-76-16

aliona.danu@justice.md  

Specialist principal Serviciul resurse umane

Oprea Olga

0-243-2-76-16

olga.oprea@justice.md  

Șef serviciu GSMPJ și relații publice

Stefaniuc Maria

0-243-2-43-42

maria.stefaniuc@justice.md

jca@justice.md  

Specialist principal SEDP (sed. Ștefan Vodă)

Murzac Nelea

Dîră Mihaela

0-242-2-26-59

jsv@justice.md

Șef serviciul Arhivă

Golovaciuc Nadejda

0-243-2-25-65

jca@justice.md

jcacancelaria@justice.md