A A A

Lista judecătorilor

JUDECĂTORIA CĂUȘENI

 

Sediul central Căușeni

 

Data numirii în funcție

Notă

1.

 PLEŞCA               Sergiu                    (președinte- 26.07.2017)

08.12.2004

 

2.

 BRAGARENCO Svetlana

07.02.2018

 

3.

 COSTIUC Ana

21.09.2017

 

4.

 COVAL Dorin     

13.05.2004

suspendat (24.09.2013)

5.

 RAILEAN Victoria

20.05.2017

6.

 vacant

 

 

 

Sediul Ștefan Vodă

 

Data numirii în funcție

Notă

1.

NAŞCO     Ion     (vicepreședinte      – 11.05.2017)

27.11.1998

 

2.

DUBCOVEȚCHI Dan

21.04.2009

 

3.

Postu Aliona

13.12.2019

 

4.

Vacant